28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "W" / *08.08.2013 / Movies litter

Thuetussen's Miranda SHero vom Blauen Achat DE
Matka:
Thuetussen's Miranda, S
Otec: Hero vom Blauen Achat, DE
Narozen: 08.08.2013
Koťátka: 1 kocourek, 1 kočička
Koťátka už mají své nové domovy

Třetí koťátka s Heráčkem, tak trošku prozrazují, že nás toto spojení opravdu baví :-). Ani tentokrát nezklamalo, Mirunce se narodil krásný lila chlapeček a modrá holčička. Koťátka velice dobře prospívají a dělají radost mamince i lidské smečce....
Jména dostala "W" koťátka po filmových postavách (taky naše oblíbená záležitost :-) )...Wilhelmina Harker (Dracula) a William Turner (Piráti z Karibiku).

 GALERIE                                              PEDIGREE
Wilhelmina Harker von Freitag

 
           Wilhelmina Harker von Freitag            

kočka

SBI a - modrá

žije v Čechách

William Turner von Freitag

 
William Turner von Freitag

kocour

SBI c - lila

žije v Čechách