28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "C" / *08.07.2009 / French litter

Fiona Lady Hamilton CZFrandemi's Findus S
Matka: Fiona Lady Hamilton, CZ
Otec: Frandemi's Findus, S
Narozen: 08.07.2009
Koťátka: 2 kocourci, 4 kočičky
Koťátka už mají své nové domovy

Fifinky druhý porod proběhl téměř stejně jako první, počet koťátek také stejný, jediná změna byla v pohlaví koťátek, tentokrát to byly 4 holky a 2 kluci. Opět první tři porodila hodně rychle, takže jsem pomáhala, tentokrát s kamarádkou Šárkou, která si ke mě přijela odpočinout...to chudák nevěděla co ji čeká :-))). Fifi měla tentokrát buď málo mlíka, nebo slabé a nebo prostě jen dobře odhadla, že jí má kdo pomoci. A tak po pár dnech, když její porodnička v jednom kuse řvala hlady, přišlo na řadu dokrmování. Když ve 4. týdnu začla koťata žrát maso a granule, byla to opravdu úleva, protože dokrmovat tuhle bandu byla docela fuška. Šárka si na konec naprosto masochisticky ke své kočičce z prvního vrhu Aurelii vybrala z "céček" tu nejuječenější kočičku Claire :-).
Koťátka "C" mají opět francouzská jména i s přídavným jménem...Clémente - laskavá, Caillette - žvanilka (výstižné :-)), Cordiale - srdečná, Cavaliére - kavalírská, Caressant - něžný, Coquin - darebák :-).

 GALERIE  PEDIGREE
Caillette Claire von Freitag


Caillette Claire von Freitag

kočka

SBI h - čokoládová želvovinová

žije s Aurelií v Čechách

Cordiale Céleste von Freitag


Cordiale Céleste von Freitag

kočka

SBI f - černohnědá želvovinová

žije v Čechách

Clémente Clarisse von Freitag


Clémente Clarisse von Freitag

kočka

SBI j - lilová želvovinová

žije v Německu

Cavaliére Céline von Freitag


Cavaliére Céline von Freitag

kočka

SBI h - čokoládová želvovinová

žije na Slovensku

Caressant Constantin von Freitag


       Caressant Constantin von Freitag       

kocour

SBI c - liová

žije v Čechách

Coquin Cédric von Freitag


Coquin Cédric von Freitag

kocour

SBI a - modrá

žije na Slovensku