28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "E" / *27.09.2009 / American litter

Caleita's Ehu USACoquet Dale's William Turner S
Matka: Caleita's Ehu, USA
Otec: Coquet Dale's William Turner, S
Narozen: 27.09.2009
Koťátka: 1 kocourek, 2 kočičky
Koťátka už mají své nové domovy

Koťátka "E" jsou manželovo :-)...Ehuš si počkala, až s ním bude sama, mrška jedna a porodila mu úplně krásně a sama, bez jakékoliv pomoci krásné tři tlouštíky. Ehu si svoje koťátka pečlivě hlídala, když slyšela náhodou nějaký cizí zvuk, nebo hlas, ozvalo se z porodnice "huuuuu". Bylo to roztomilé hučení, které mělo asi zahnat nepřítele, ale místo toho vyvolávalo u všech úsměv :-). Vrh "E" byl jedním slovem "akční". Taková malá demoliční četa, ne že by něco ničili záměrně, ale jejich hraní bylo jako smršť, pořád někde něco padalo. Mamka mi pak řekla, že za to nemohli, že jejich datum narození hyperaktivitu předurčuje :-).
Koťátka "E" mají jména americká, protože jejich mamina je z USA, navíc mi přišlo vtipný, že má Ehu Éčka a tak vznikly jména začínající na Ehu's, jako Ehunčiny :-).

 GALERIE  PEDIGREE
Ehu's Emilly von Freitag


         Ehu's Emilly von Freitag         

kočka

SBI g

žije s Givenchy v Čechách

Ehu's Eve von Freitag


Ehu's Eve von Freitag

kočka

SBI g

žije v Čechách

Ehu's Ethan von Freitag


Ehu's Ethan von Freitag

kocour

SBI e

žije v Čechách

Ehu'sEhu's