28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "D" / *04.08.2009 / French litter

Douce Du Domaine De Verlaine FRFrandemi's Findus S
Matka: Douce du Domaine de Verlaine, FR
Otec: Frandemi's Findus, S
Narozen: 04.08.2009
Koťátka: 3 kočičky
Koťátka už mají své nové domovy

Náš 4. vrh a zároveň Františky první porod byl opravdu zážitek, před tím, ani potom jsem už takový divadelní a hysterický projev u kočky neviděla. Franta na mě v jednom kuse řvala, to už nebylo mňoukání, jako to dělají kočičky v rámci komunikace, to byl prostě řev a nadávání zároveň: "Cos mi to udělala! Já žadný koťata nechtěla! Nechci rodiiiiiit! Nechoď nikam!". Nakonec jako nic porodila tři krásný holky a ne slony jako to podle toho projevu vypadalo :-).
Koťátka dostala francouzská jména, to už ani jinak nešlo, když mají maminu z Francie :-)...Divertissante Diane - zábavná, Douce Denise - sladká, Delicieuse Dorothée - rozkošná.

 GALERIE  PEDIGREE
Divertissante Diane von Freitag


Divertissante Diane von Freitag

kočka

SBI h - čokoládová želvovinová

žije v Čechách

Douce Denise von Freitag


Douce Denise von Freitag

kočka

SBI h - čokoládová želvovinová

žije v Polsku

Delicieuse Dorothée von Freitag


       Délicieuse Dorothée von Freitag       

kočka

SBI h - čokoládová želvovinová

žije v Čechách