28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "R" / *04.11.2012 / Cars litter

Jarah van Niekirs HomeHero vom Blauen Achat
Matka: Jarah van Niekirs Home, NL
Otec: Hero vom Blauen Achat, DE
Narozen: 04.11.2012
Koťátka: 1 kočička
Koťátko už má svůj nový domov

Třetí Jarinky koťátka, respektive jedno koťátko :-), si s náma hrálo trošku na schovávanou. Jarinka se tvářila, jako že nic, žádné typické příznaky březosti, žádné pohyby, natož bříško. Mysleli jsme, že těhotná není, schovávala si Rorýska pěkně utajeně a až týden před termínem porodu jsem zapochybovala, že by opravdu být těhotná mohla. Rory byla velice milé a velké překvapení.
Své jméno dostala Rory opět od manžela :-)...jak jinak, než po luxusním autíčku...Rolls-Royce Phantom.

 GALERIE  PEDIGREE
Rolls-Royce Phantom von Freitag

 
         Rolls-Royce Phantom von Freitag         

kočka

SBI b - čokoládová

žije v Čechách