28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "Q" / *15.08.2012 / Star Wars litter

Tess van Antouch NLHero vom Blauen Achat
Matka:
Tess van Antouch, NL
Otec: Hero vom Blauen Achat, DE
Narozen: 15.08.2012
Koťátka: 1 kocourek, 1 kočička
Koťátka už mají své nové domovy

První koťátka naší Tess se velice povedla, obě naší chovatelskou stanici reprezentují v chovu, jsme na ně moc pyšní a těšíme se na jejich potomky :-). Toto spojí budeme v budoucnu určitě opakovat, protože přesně takhle má birma vypadat, nemluvě o úžasné povaze, kterou koťata podědila po svých rodičích.
Jména dostala "Q" koťátka podle oblíbené série filmů Star Wars - Qui-Gon Jinn a Queen Amidala.

 GALERIE  PEDIGREE
Qui-Gon Jinn von Freitag

 
     Qui-Gon Jinn von Freitag     

kocour

SBI a - modrá

žije v Itálii

Queen Amidala von Freitag

 
          Queen Amidala von Freitag          

kočka

SBI a - modrá

žije v Čechách