28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Vrh "L" / *29.08.2011 / Cars litter

Divertissante Diane von Freitag CZHero vom Baluen Achat DE
Matka: Divertissante Diane von Freitag, CZ
Otec: Hero vom Blauen Achat, DE
Narozen: 29.08.2011
Koťátka: 2 kocourci, 1 kočička
Koťátka už mají své nové domovy

První vrh naší odchované Dianky (dcery Františky) byl velice povedený. Koťátka byla nejen moc pěkná typově, ale i perfektní povahově. Porod byl rychlý, maminka i jako prvnička velmi šikovná. Často se stává, že nějaké koťátko člověku víc přiroste k srdci a velmi těžko se ho pak vzdává. V tomto vrhu byl takzvaně "průserový" Lincoln...stačilo promluvit a už se šplhal z porodničky za mnou. Bylo to legrační a dojemné, ještě neuměl pořádně chodit, ale na to aby v jednom kuse visel z porodnice ven, jen jak mě uslyší, na to byl šikovný dost :-). Bylo to moje sladké vrnítko a jsem moc ráda, že má tak prima domov.
Koťátka dostala jména podle autíček, která by mi vůbec nevadilo vlastnit :-)...Lincoln, Lamborghini a Land Rover
.

 GALERIE  PEDIGREE
Lincoln Royale von Freitag

 
Lincoln Royale von Freitag

kocour

SBI d - červená

žije v Čechách

Lamborghini Diablo von Freitag

 
Lamborghini Diablo von Freitag

kočka

SBI b - čokoládová

žije s Idahem na Slovensku

Land Rover Defender von Freitag

 
    Land Rover Defender von Freitag     

kocour

SBI d - červená

žije v Čechách