28.3.2013

Bylo nám vyčiněno, že už jsme dlouho nenapsali na našich stránkách nic do novinek :-). Aktualizace sice byly,  nicméně levý sloupec jsme opravdu zanedbávali, takže tímto napravujeme... Dnes proběhla aktualizace galerií a očekávaných koťátek, na která se moc těšíme :-). Za zmínku stojí i to, že jsme na konci roku 2012 rozšířili naši kočičí smečku o krásnou kočičku Růženku.

18.07.2011

O víkendu jsme byli s Tess a Heráčkem na výstavě v Ústí. Tess získala 2 x CAC a stala se v den svých prvních narozenin šampionkou. Hero získal 2 x CAGCIB, NOM BIS a BIV, už mu chybí poslední CAGCIB v zahraničí do Granda, na který si počkáme do zimy, až nám zase obroste :-).

06.06.2011

V neděli jsme na výstavě v Příbrami získali první CAC pro naši odchovanou kočičku Gucci (vyhrála v konkurenci s druhou krásnou kočičkou stejného zbarvení), první CAC pro naší Tess a třetí CAGCIB NOM BIS pro Heráčka :-).

02.05.2011

Heráček získal včera v Žilině svůj druhý CAGCIB + NOM BIS :-).

27.04.2011

Dnes se Mirunce narodila koťátka "I", maminka i miminka se mají dobře.

Nocturnal's Tea Rose

Nocturnal's Tea Rose
  * 02.05.2012 Itálie
  Barva: SBI c - lilová
  Matka: Stoneridge Rumour Has It, S
  Otec: Shakandah Don Giovanni, AUS            
  Krevní skupina: A
  FIV, FeLV: negativní
  PKD gentest: negativní      
  Aktuální váha: 3,6 kg

Rose k nám dorazila ze slunné Itálie z chovatelské stanice Nocturnal's, je to nádherná velká kočička v lilové barvě. Je to jedním slovem pohodářka, velký bílý méďa se skvělou povahou a nádherným exteriérem. Jsem z ní nadšená a ne jen já, můj mladší syn Marek prohlásil, že jí budeme říkat "Růža" a že je jeho :-). Ještě jsem nezažila tak milý vstup do smečky, se všema byla hned kamarádka. Její drcání hlavičkou odzbrojilo naprosto všechny naše miciny. Chiaro, děkujeme moc za tuhle skvělou kočičku...

PEDIGREE                                                              GALERIE